RF فرکشنال

فرکشنال RF  امروزه امتحان خود را به خوبی پس داده است و به روشی قابل اعتماد در میان مراجعه کنندگان و پزشکان تبدیل شده است .مکانیزم اثرگذاری فرکشنال RF ایجاد حرارت در لایه درم پوست به منظور کلاژن سازی و تحریک کلاژن های قدیمی موجود در این لایه می باشد . ایجاد حرارت در لایه میانی پوست با سوزن های بسیار نازکی که با لایه ای از طلا پوشیده شده اند انجام می شود . به عبارت دقیق تر با وارد شدن این سوزن های بسیار نازک پوشیده شده از ورقه های نازک طلا به لایه میانی پوست وارد شده و میان آن ها امواج رادیویی مبادله می شود و بدین طریق حرارت ایجاد می گردد . یکی از مزیت های اصلی روش فرکشنال RF نسبت به سایر روش ها اینست که چون حرارت تنها در لایه میانی پوست ایجاد می گردد به سطح پوست هیچ آسیبی مانند سوختگی و …. وارد نمی شود و در نتیجه عوارض جانبی کمتری نیز دارد .

anti-aging-clinic_mini

این روش چه کاربردهایی دارد ؟

فرکشنال RF کاربردهای بسیار متنوعی دارد که در این فرصت تلاش می شود تا نگاهی به تمامی آن ها داشته باشیم اما اصلی ترین و یکی از شناخته شده ترین ها رفع شل شدگی و افتادگی پوست می باشد . سفت کردن پوست ( SKIN Tightening ) و رفع شل شدگی  از محبوب ترین درمان های با کمک  فرکشنال RF می باشند . رفع شل شدگی پوست صورت و گردن امروزه به کمک روش های متنوعی مانند جراحی ، استفاده از نخ های قابل جذب و … انجام پذیر است اما نتیجه ای که به وسیله فرکشنال RF بدست می آید کاملا رضایت بخش می باشد.

درمان منافذ باز پوست نیز یکی دیگر از درمان های قابل انجام با کمک این روش است . همچنین به یاد داشته باشید که این روش تاثیر حیرت انگیزی در بهبود چروک های پوستی و به خصوص در ناحیه دور چشم ها دارد .

فرکشنال RF روش درمانی چند منظوره بوده که به طور خلاصه می توان از موارد ذیل نام برد :

۱-درمان ترک های پوستی یا استریا (striae)

۲-درمان اسکار های پوستی ناشی از آکنه ، جراحت و …

۳- درمان شل شدگی و افتادگی پوست در صورت و یا گردن

۴-درمان منافذ باز پوست

۵- درمان آکنه های فعال

و ….